Familjarët gjejnë të pajetë në banesë 64-vjeçarin, detajet e policisë

309
Sigal

Ngjarje e rëndë në Patos, ku familjaret kanë gjetur të pajetë në banesë 64-vjecarin.

Sipas policisë mëngjesin e sotëm është gjetur nga familjarët i vetëvarur në një dhomë pranë banesës dhe ka ndërruar jetë shtetasi Y.M., 64 vjeç, banues në Patos.

Informacion paraprak

Gjatë mëngjesit të sotëm është gjetur nga familjarët i vetëvarur në një dhomë pranë banesës dhe ka ndërruar jetë shtetasi Y.M., 64 vjeç, banues në Patos.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.