Endrit Braimllari poston foton me të rinjtë e Lushnjës: Ata mbështesin Elton Banon për ndryshimin

141
Sigal

Ish-deputeti i LSI, Endrit Braimllari, ka publikuar një foto me disa të rinj të Lushnjës.

Ai thotë se mbështetja e të rinjve dhe tyre do të jetë për kandidatin e Sali Berishës, Elton Bano.

Braimllari shkruan mbi foton e publikuar se 6 marsi do të jetë ditë e rëndësishme për të rinjtë e të rejat e Lushnjës dhe shton se ka ardhur koha për të kryer ndryshimin.

Postimi i Braimllarit:

Me te rinjte e LSI ne Lushnje ne mbeshtetje
te Elton Banos.
6 Marsi nje dite e rendesishme per te marre pjese ne votime qe te rinjte dhe te rejat e Lushnjes te mos e braktisin qytetin.
Ka ardhur koha per nje ndryshim te madh ne Lushnje.
Votoni per rinine.