EMRI/ U përplas nga një automjet, ndërron jetë në spital motoristi në Lezhë

178
Sigal

Pëllumb Marashi drejtuesi i motoçikletës i cili një natë më parë u përplas nga një automjet në superstradën Lezhë-Shkodër kanë ndërruar jetë në spital.

Aksidenti ndodhi mbrëmjen e djeshme pranë kryqëzimit të fshatit Gocaj ku 47-vjeçari po udhëtonte me motor.

Në atë moment ai u përplas nga një automjet dhe u dërgua në spital për ndihmë mjekësore por nuk ka mundur t’u mbijetojë  dot plagëve.