EMRI/ Ra me kamion në liqenin e Kukësit, identifikohet shoferi 37-vjeçar

206
Sigal

Identifikohet shoferi i kamionit që ra sot nga Ura e Kolshit në Kukës. Bëhet fjalë për Ferit Lleshin. 37-vjeçari teksa drejtonte kamionin ka dale nga rruga dhe ka rënë në liqen. Për gjetjen e trupit janë angazhuar Polumbarët e Reneas, si dhe shërbimet e Policisë se Kukësit. Mësohet se thellësia e liqenit, rreth 15 metër e ka vështirësuar me tepër punën e polumbarëve, të cilët prej dy orësh vijojnë kërkimet.