Emri/ Me plagë të rënda në trup dhe fytyrë, paraqitet në spital 39-vjeçari. Çfarë ndodhi në Sarandë

61
Sigal

Një person në Sarandë është paraqitur në spital i plagosur.

Mësohet se bëhet fjalë për Gentian Omeri, 39-vjeç nga fshati Verve, i cili ka pasur dëmtime të rënda në trup dhe fytyrë.

Nuk ka ende asnjë informacion për 39-vjeçarin e dhunuar, ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.