Sigal

Në fashtin Bradashesh, Elbasan, në banesën  e shtetasit  A.T., 55 vjeç, ka shpërthyer një bombël gazi.

Nga burimet e policisë mësohet se nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme material.

Gjithashtu mësohet se shërbimet e Policisë dhe Zjarrfiksja kanë mbëritur menjëherë në vendngjare, ku kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit.

Njoftimi i plotë:

“Elbasan

Informacion paraprak

Në fashtin Bradashesh, Elbasan, në banesën  e shtetasit  A.T., 55 vjeç , shpërthyer një bombël gazi.

Si pasojë e shpërthimit ka  rënë zjarr në banesë .

Me të marrë njoftim shërbimet e Policisë dhe Zjarrfiksja kanë mbëritur menjëherë në vendngjare, ku kanë bërë të mundur shuarjen  e  zjarrit.

Nga shpërthimi  i bombulës së gazit nuk ka asnjë të lënduar, por vetëm dëme materiale.”