Elbasan/ Makina përplaset me trafikndarësen, nga aksidenti shpërthen në flakë

100
Sigal

Një aksident ka bërë një që makinë të marrë flakë mëngjesin e sotëm. Mësohet se një makinë është përplasur me trafikndarësen në Elbasan.

Nga përplasja e madhe makinë është ndarë në dysh dhe ka marrë flakë.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit ka dalë në kohë nga makina dhe nuk ka pësuar dëme të mëdha. Në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikëset për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.