E FUNDIT/ Zbulohet një laborator dro*e në Ndroq

156
Sigal

Policia e Tiranës ka zbuluar një shtepi që përdorej si bazë për prodhimin dhe magazinimin e lëndëve narkotike në Ndroq. Nga të dhënat paraprake dyshohet se bëhet fjalë për një sasi të madhe, ndërsa policia është ende duke bërë verifikimet përkatëse pasi operacioni nisi para pak minutash.

Bëhet fjalë për një ndërtesë, në brendësi të së cilës është gjetur lëndë narkotike.

Lajm në përditësim…