Dy tërmete godasin Vlorën

608
Sigal

Dy lëkundje të reja tërmeti janë regjistruar në vend, ndërsa epiqendër këtë herë nuk ka qenë më Durrësi.

Lëkundjet janë ndjerë rreth orës 10:51 me magnitudë, përkatësisht 3.4 dhe 3.5 righter, ndërsa epiqendër e tyre është Vlora.