Drogë dhe sende të paligjshme, vihet në pranga 47-vjeçari në Tiranë, arrestohet dhe nipi i tij (EMRI+DETAJET)

52
Sigal

Finalizohet operacioni anti-drogë në Zall- Bastar nga Komisariati numër 4. Policia e Tiranës ka arrestuar një 47-vjeçar i cili në bashkëpunim me nipin e tij kishin kultivuar një sasi kanabisi.

Shtetasi Ferit Dedej është arrestuar ne flagrance së bashku me nipin e tij me iniciale A.D, dhe ne banesen e tyre jane gjetur edhe sende te tjera te paligjshme te cilat jane sekuestruar nga Policia.