Digjet makina e kasapit në Elbasan, dyshimet e para

357
Sigal

Një automjet është përfshirë nga flakët në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur në orët e parë të mëngjesit, ndërsa nuk dihen ende shkaqet.

Makina që u përfshi nga flakët është në pronësi të një kasapi.

Dyshimet e parë flasin për zjarrvënie të qëllimshme.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit.