Digjet kati i dytë i banesës, ndërron jetë 42-vjeçari

50
Sigal

Një 42-vjeçar ka humbur jetën për shkak se banesa e tij është përfshirë nga flakët.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vërdovë në Pogradec, në orët e para të mëngjesit.

Grupi hetimor dhe shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje, ku po punohet për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.