Del në mes të Kamzës dhe qëllon me armë, detajet e para

178
Sigal

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Kamzë.

Një person ka dalë në rrugë dhe ka hapur zjarr. Ne vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie.

Burime bëjnë të ditur se dyshohet që autori të jetë person me probleme të shëndetit mendor. Ndërkohë mësohet se në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat Shqiponja me antiplumb.

Paraprakisht raportohet se nuk ka të lënduar.