Aksidenti në Vlorë / Plagoset një person

104

Një aksident u shënua pasditen e kësaj të premteje në Vlorë, në afërsi të Novoselës.

Mësohet se në aksident u përfshinë dy makina. Si pasojë, mbeti i plagosur lehtë një prej shoferëve.

Shkak për përplasjen dyshohet të jetë bërë lagështia në rrugë dhe shpejtësia e një prej shoferëve.