Aksident në aksin Librazhd-Prrenjas, nuk ka të plagosur

39

Në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas në afërsi të fshatit Murrash një mikrobus dhe një veturë janë përplasur me njëra-tjetrën. Nga aksidenti nuk ka të plāgosur. Mësohet se policia është nisur drejt vendngjarjes.