Aksident i trefishtë në hyrje të Lezhës, plagosen disa persona. Detajet e para

54

Një aksident është regjistruar në hyrje të qytetit të Lezhës.

se në aksident janë përfshirë tre makina dhe kanë mbetur të plāgosur tre persona.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit