Aksident i pazakontë në autostradën Tiranë-Durrës, makinës i dalin gomat nga vendi

123
Sigal

Një aksidenti i pazakontë ka ndodhur këtë të premte në autostradën Tiranë-Durrës ku një makinë si pasojë e përplasjes i është shkatërruar shasia.

Në video  shikohet makina e cila është aksidentuar dhe gomat e saj kanë dalë nga vendi.

Ndërkohë nuk ka asnjë informacion në lidhje me ndonjë të lënduar nga ky aksident.