58.4% e demokratëve: Ka pakt Basha-Rama për të eliminuar Berishën

143
Sigal

A ka pakt mes Lulzim Bashës dhe Edi Ramës për të eliminuar Sali Berishën nga politika shqiptare? 

Nga të dhënat e sondazhit të publikuar nga Antonio Noto në RTV ORA NEWS rezulton se 58.4% e demokratëve besojnë në ekzistencën e një marrëveshje mes kryetarit aktual të PD dhe kryeministrit, kundër Berishës.

16.6% e tyre mendojnë se nuk është e vërtetë një gjë e tillë. 

Ndërsa pa përgjigje janë 25%.

Image