• Sot në orën 20:45 Shqipëria do të luajë përballë Skocisë në ndeshjen e fundit për fazën e grupeve në Ligën e Kombeve.

Mbi 2 mijë tifozë skocezë kanë udhëtuar drejt Shqipërisë dhe “Loro Boriçi” pritet të jetë i tejmbushur.

Por në tribunën VIP do të jetë një tifoz special i Kombëtares shqiptare, Ganni De Biasi i cili gjithmonë ka pasur fat në stadiumin “Loro Boriçi”.