Ja si do të jetë fanella e Barcelonës për sezonin e ardhshëm

169

Është zbuluar fanella e re e Barcelonës për sezonin e ardhshëm 2019/2020.

“Footyheadlines” ka publikuar fanellën e parë e cila është e mbuluar me katrorë kaltërekuq në pjesën para dhe të pasme.

Ky është ndryshimi më i madh krahasuar me fanellën aktuale.