VIDEO/ Provokuese dhe sensuale, e veshur në të kuqe Angela Martini bën lëvizjet joshëse nga krevati

301

Modelja shqiptare me famë botërore, Angela Martini është një ndër emrat më të përfolur në showbizzin shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, nga ku poston dhe ndan me fansat momente të bukura nga jeta e saj.

Së fundmi Angela bëri bujë edhe me librin e saj që botoi, në të cilin shkruante për jetën e vështirë të nënës së saj.

Nisur nga kjo, Angela e ka treguar se nuk është aspak me komplekse dhe njihet si ato njerëz që i thonë gjërat troç.

Prandaj dhe në fotot që ajo publikon është vetvetja.

Në videon e publikuar sëfundmi në llogarinë e saj të Instagramit, modelja shfaqet mjaft sensuale me një veshje të kuqe që i nxjerr në pah më së miri format trupore.

Në video shfaqet duke bërë disa lëvizje dhe kërcime që me siguri ka joshur dhe ka bërë shumë djem të shohim me vëmendje postimin e saj.