Ermal Mamaqi tregon se çfarë kërkon një burrë tek një grua

227

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të dashur në showbiz-in shqiptar.

Ata adhurohen jo vetëm si personazhe televiz, por edhe për familjen e lumtur që kanë krijuar.

Çifti janë edhe shumë aktiv në rrjetet sociale, ku nuk ngurojnë të publikojnë momente nga më të ndryshmet.

Së fundmi, ka qenë Ermali që ka postuar një foto me Amin, të dy të veshur shumë ‘chic’, me kostume.

Ermali i ka bërë bashkëshortes edhe një dedikim shumë të veçantë, ku zbulon se një burrë ka nevojë për një grua që beson tek ai.

‘Një burrë me ëndrra, ka nevojë për një grua që beson’, shkuan Mamaqi krah fotos ku çifti ka marrë komente të shumta.