Eni Koçi e veshur super-shkurtër pozon në mes të Prishtinës, kështu e quan Genci

277

Genc Prelvukaj e quan ‘Diamant’ të fejuarën e tij në pozën më të fundit që ka postuar.

Lidhja e producentit Genc Prelvukaj dhe këngëtares nga Shqipëria, Eni Koçi, po shkon shumë mirë.

Ata po bashkëpunojnë vazhdimisht në këngët e tyre më të reja që po nxjerrin, ndërsa përkrahja nuk mungon as në jetën e përditshme të çiftit.

Kjo vërehet në postimet dhe komentet në rrjetet sociale, ku Genci vazhdimisht shfaq admirimin për të fejuarën e tij.

Së fundi Eni ka pstuar një fotografi ku shihet në super formë në një fustan të shkurtër, derisa pozon në një nga lagjet e Prishtinës.