Drini Zeqo publikon foto të bërë 15 vite më parë

165

Moderatori i njohur, Drini Zeqo, fillimet e karrierës së tij i ka pasur në televizionin “Top Channel”.

Rreth 15 vite më parë, Drini jepte lajmet nën logon e këtij televizioni dhe me sa duket kjo periudhë ka ngelur në mendjen e tij.

Së fundmi, ai ka publikuar në “Instastory” dy foto ku kujton me nostalgji kohën kur drejtonte lajmet në “Top Channel”.

drini zeqo

“Një kolegu në TCH më nisi këtë foto. Hahahah viti 2003 ndër edicionet e para në Top. 15 vite më parë”, shkruan Drini në njërën foto, ku shfaqet më i dobët dhe me stil ndryshe flokësh, megjithatë qëndrimi para kamerës është po i njëjti.

drini1

“Ja dhe kjo tjetra. Ngjyrat e errëta na shkojnë më shumë e kuptuam shpejt”, shkruan në foton tjetër.