Dasma përrallore e aktorit të “Harry Potter”, pamje nga ceremonia e shëtitja me gondola

218

Martohet Matthew Lewis. Aktori i njohur për rolin e tij si Neville Longbottom në “Harry Potter” i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me Angelina Jones në një dasmë përrallorë në Venecia, Itali.

4CBA7BBA00000578-0-image-m-62_1527606426230

Fotot e dasmës janë postuar në Instagram nga vetë aktori i njohur dhe sic shihen janë të mrekulueshme. Gjithcka zhvillohet në një ceremoni intime, mes gjelbërimit, thjeshtësisë dhe elegancës.

4CBA786800000578-0-image-a-61_1527606405668

Nusja preferoi në vend të fustanit tradicional të mbante veshur një fund të gjatë të bardhë ndërkohë që pjesën e sipërme e nxirrte bukur në pah dantella transparente. Menjëherë pas kurorëzimit çifti i sapomartuar u largua me një gondola.

4CBA7CD000000578-0-image-m-68_1527606917852

4CBA777600000578-0-image-m-70_1527606996302

4CB59A6C00000578-5780029-image-a-17_1527529062630

3B3C08F500000578-4019908-image-a-1_1481369133056

Kur luante në filmin “Harry Poter’

3B3C090D00000578-4019908-He_s_famed_for_playing_hapless_yet_lovable_character_Neville_Lon-a-17_1481369235479