Butrint Imeri feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi sot

2673

Këngëtari i njohur Butrin Imeri është mjaft i suksesshëm në karrierën e tij muzikore për publikun shqiptar.

Edhe pse në një moshë të re, ai rreshton një numër të gjatë hitesh muzikore të cilat janë mjaft të pëlqyera nga publiku.

Butrinti ka gjithashtu dhe një numër të lartë ndjekësish në Instagram. Së fundmi ai ka ndarë me ndjekësit një foto të tijën ku tregon se sot feston ditëlindjen. Ajo që i habiti të gjithë është mosha e këngëtarit.

“22, po prap shumë i ri”- ka shkruar Butrinti bashkëngjitur me foton.