Zbardhen detaje, ja nga kush do të shoqëruar Basha e Rama

165
Pak minuta para se të zhvillohet takimi mes kreut të opozitës Lulzim Basha dhe atij të mazhorancës Edi Rama janë zbardhur edhe detaje se nga kush do të jetë të shoqëruar ata.

Mësohet se kreu i PD-së, Lulzim Basha do të jetë i shoqëruar nga kreu i grupit parlamentar, Edi Paloka, ndërsa Edi Rama nga Gramoz Ruçi.