Vasili: Ja kjo është bashkëqeverisja e Edi Ramës me qytetarët

220

Ish deputeti i LSI, Petrit Vasili në një koment në rrjetin social facebook shkruan se  si mbrohen  parate e korrupsionit.

Ja postimi i plotë I Vasilit

Ja kjo eshte bashkeqeverisja e Edi Rames me qytetaret.

Me e turpshme dhe me diskredituese se kaq s’mund te kete gjekundi.

Kjo eshte edhe meritokracia e Edi Rames,ja se cfare njerezish ka emeruar administrator.

Ja si mbrohen poshtersisht parate e korrupsionit me keta lloj njerezish.

Po presim tani larjen e duarve te pista te Edi Rames edhe nga ky rast dhe mediat qe hane supen e tij qe te fillojne ta justifikojne.