Vasili: Edi Rama zbuloi armikun tonë për negociatat…..qenka Europa

223

Lidhur me publikimin e video-mesazhit të Kryeministrit Edi  Rama , para vendimit përfundimtar nga BE ku foli lidhur me fatin e negociatave , ka reaguar edhe kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili 

Ja postimi i plotë

Edi Rama zbuloi armikun tonë për negociatat…..qenka Europa.

Ua Ua Ua Europa qenka fajtore për krimlminalizimin,
drogen dhe korrupsionin e Edi Ramës.

Vetëm një i shumë i lodhur dhe i keqkapur mund ta thotë.