Protestuesit e PD-së i vënë zjarrin dordolecëve me fotot e Tahiri, Ramës dhe Beqajt

129
Në protestën e Partisë Demokratike ka edhe ‘përfaqësues’ të Qeverisë.
Militantët e PD-së kanë marrë me vete sot edhe tre dordolecë me fotot e Ramës, Tahirit dhe Beqajt.
Ne perfundim te protestes tre dordoleceve iu eshte vene zjarri.