Presidenti Meta: Kot nuk thonë ‘Kako Struga, nema druga’

172
Kreu i Shtetit Ilir Meta, ka vizituar sot qytetin e Strugës ku është takuar dhe me kryetarin e Komunës Ramiz Merko.
Përmes një statusi në Facebook, Meta vlerëson qytetin e Strugës si një qytet të bukur
Ja statusi i Presidentit Ilir Meta:
Kanë të drejtë kur thonë, “Kako Struga, nema druga” (si Struga s’ka një tjetër). Sot me Kryetarin e Komunës, mikun tim Ramiz Merko duke bashkëbiseduar për perspektivën e shkëlqyer të Strugës, për të qenë një qendër rajonale e zhvilluar turistike, kulturore dhe ekonomike. Faleminderit shumë banorëve të Strugës për pritjen e ngrohtë dhe vëllazërore!