Çfarë nuk u pa nga protesta e opozitës, publikohen pamjet e reja

131

Opozita zhvilloi sot një protestë në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ kundër qeverisë Rama. Mijëra qytetarë të ardhur nga qytete të ndryshme marshuan në Bulevard kundër keqqeverisjes.

Por ajo që ra në sy ishin disa nga pankartat dhe simbolet e veçanta të protestuesve .

1111

251

171

2310

271

protesta

317

331

341

361

40