Vitet ngrinë për Pamela Anderson edhe pse feston 48 vjetorin

167
Pamela Anderson, seks simboli i Baywatch, mbush sot 48 vjec. Për bjonden bukuroshe duket se vitet kanë ngrirë, pasi vazhdon të jetë po aq seksi sa ka qenë në fillimet e karrierës së saj.
Gjatë viteve qe Anderson ka qenë nën fokusin e kamerave dhe paparacëve, e vetmja gjë që ka evoluar ak qenë stili i saj.
Format dhe linja seksi vazhdojnë të jenë të njëjtat. Gëzuar ditëlindjen Pamela. Festo ashtu sic di vetëm ti!