Vajza e Rambos shfaqet seksi në bikine të kuqe

421
Sistine Stallone ka treguar edhe njëherë bukurinë e saj në një kostum banjo për një reklamë të “Love”
Për ta bërë më seksi, Sistin ka pasur të veshur edhe çizme të kaubojve.
Ndryshe Sistine është vajza e legjendës se disa karaktereve si Roki dhe Rambo, Sylvester Stallone.
Fotografitë e saj do të dalin në edicionin e 5 janarit të revistës së njohur Love.
E veshur në të kuqe, modelja 19 vjeçe duket sensacionale derisa në klip bën edhe Pilates dhe shumë gjëra të tjera joshëse.