Sara Hoxha, një vajzë belhollë dhe elegante

291
…Dhe Sara Hoxha tashmë është një vajzë belhollë dhe elegante. Pasi ka kaluar shumë për të arritur në masat trupore ideale, vajza e themeluesit të Top-Channel, Sara Hoxha është më në formë se kurrë. Ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto ku shfaqet me fustan blu, që i thekson më shumë linjat e saj. “Duke u bërë gati për ditëlindjen e Lori Hoxhës”, shkruan Sara.