Pozon nudo me të dashurën, modeli dhe atleti shqiptar Ani Saliasi

140
Atleti dhe modeli me origjinë shqiptare, Ani Saliasi, i cili aktualisht vijon karrierën e tij në SHBA ka realizuar një set fotografik nudo së bashku me të dashurën e tij ruse.
Saliasi është bërë në këtë mënyrë një nga meshkujt e parë model shqiptar i cili ka pozuar nudo.
Përveç modelimit Ani Saliasi njihet edhe si atlet mjaft i suksesshëm.