Po afrojnë festat! E kuqe dhe e zhveshur, Irina më seksi se kurrë

319

Ajo
është një nga supermodelet më të famshme në botë.

Kështu
që nuk është e papritur për të parë Irina Shayk-un duke dhuruar një shfaqje aq
seksi sa këtë për markën e të brendshmeve “Intimissimi”

Bukuroshja
ruse ka pozuar për fushatën e re të markës së njohur me të brendshme ngjyrë të
kuqe, me të cilat duket me të vërtetë e nxehtë.

E
ulur mbi dhurata, 30-vjeçarja duket e pabesueshme teksa kryen xhirimet.

Imazhet
janë publikuara nga “Intimissimi” në faqen e saj për të shënuar sezonin festiv,
ku Irina shfaqet e rrethuar nga kuti me dhurata.