Pia Mia shpërthyese në skenën e MTV në Sidnej

186
Këngëtarja Pia Mia shikohet si ylli i radhës i muzikës pop. Të shtunën në darkë, Pia Mia tregoi se numri i saj i fansave po rritet dita ditës.

Festivali i MTV Beats & Eats ishte i mbushur me njerëz në Sidnej të Australisë. Këngëtarja e “Do it Again” përveç se shumë e pëlqyer për këngët e saj, tregoi edhe një fizik tepër energjik dhe në formë.