Performanca e shkëlqyer e prezantuesve të Sanremo 2018, kërcejnë ‘Despacito’ dhe ndezin skenën

320
Festivali i Sanremos në Itali ka thyer rekord shikueshmërie në edicionin e 68 të saj.
Ajo që ka lënë publikun pa fjalë në mbrëmjen e djeshme ishte performanca e dy prezantuesve Michelle Huzniker me Pierfrancesco Favinon, të cilët sollën hitin e verës “Despacito”, e kënduar nga Luis Fonsi.
Të dy dhuruan një show të vërtetë ku nuk kanë munguar lëvizjet provokuese dhe shume erotike.