Jennifer Lopez shfaq format perfekte në skenë

209
Jennifer Lopez ka mahnitur të gjithë fansat e saj gjatë performancës në Miami mbrëmjen e së shtunës. 46 vjeçarja përveçse i ka dhuruar atyre një shfaqje të shkëlqyer ka treguar dhe format e saj perfekte me veshjet ekstravagante. Diva e muzikës Pop gjithashtu ka perfomuar në skenën e iHeartRadio përkrahë këngëtarëve te tjerë të njohur si Prince Royce dhe Wisin.