“Engjëjt” mbërrijnë në Paris

129

Një
ndër evenimentet më të rëndësishme të modës është “Victoria’s Secret Fashion
Show”. Ky eveniment këtë vit do të mbahet në kryeqytetin francez, Paris.
Modelet më të njohura si Kendall Jenner,
Bella Hadid, Lily Donaldson, Joan Smalls, Alessandra Ambrosio, Sara Sampaio,
Jasmine Tookes, Lily Aldridge, Candice Swanepoel, Isabel Goulart e shumë të
tjera, kanë udhëtuar me avion privat.
Nuk
kanë munguar as fotot, dhe modelet duken shumë të lumtura për evenimentin që
pritet të tërheq vëmendje këtë fundvit.