Ndahet nga jeta Gilman Bakalli, Basha ngushëllon familjen

226

Gazeta Telegraf/

Deklaratë e Kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha

Ndarja e papritur nga jeta e Gilman Bakallit, në një moshë kaq të
re ka prekur këdo që e njihte atë përmes auditorit, ekranit, apo në angazhimet
e tij të shumta. Ngushëllimet më të sinqerta për familjen dhe miqtë e tij. U
prehtë në paqe
.