Lushnje, makina përplas për vdekje këmbësorin

174

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnjë.Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në vendin e njohur si ‘Tri urat’ në Lushnjë.

Viktima ende nuk është identifikuar.

Ndërsa sipas informacioneve paraprake, drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes dhe policia po punon  për kapjen e tij.