Gjendet i pajetë në banjë 47-vjeçari në Tiranë, ja dyshimet e policisë

130
Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Tiranë, ku një 47-vjeçar është gjetur i pajetë në tualetin e shtëpisë së tij. Ngjarja ndodhi në një pallat pranë zonës së “Astirit”.
Burime zyrtare nga policia bënë deri më tani nuk dihet identiteti i viktimës. Viktima është gjetur nudo dhe i pajetë në banjën e shtëpisë, ndërkohë që dyshohet se vdekja ka qenë aksidentale.
Të njëjtat burime theksojnë se ka dyshime që burri mund të ketë rrëshqitur, e për pasojë ka humbur jetën nga goditja. Sakaq, forcave të zjarrfikëses u është dashur të hapin me forcë derën e shtëpisë së viktimës. Ndërkohë, policia po heton rreth zbardhjes së plot të ngjarjes.