FOTO/ Përplasje e fortë e makinës me trafikndarësen tek liqeni, plagoset shoferi

203
Një makinë është përplasur fort me trafikndarësen pranë liqenit artificial të Tiranës, aq sa pjesa e përparme e saj është shkatërruar plotësisht. Shoferi i mjetit është lënduar.
Policia ka shkuar në vendin e ngjajres dhe po heton rrethanat e këtij aksidenti.