EMRI/ Tragjike në Korçë, 50-vjeçari gjendet i varur në kasolle

264
Një 50-vjecar është gjetur i varur në kasollen e bagëtive në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Qatrom, ndërsa viktima është identifikuar si Nderim Ustalli.
Paraprakisht në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se 50-vjecari ka varur veten.
Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e ngjarjes, ndërsa policia vijon hetimet.