Vetëflijim me hedhje nga kati i pestë i një pallati, ka zgjedhur një djalë i ri në qytetin bregdetar të Durrësit, për t’i dhënë fund jetës.

Ngjarja e dhimbshme ndodhi në lagjen nr 4 të Durrësit, raporton noa.al, duke cituar burime zyrtare nga policia lokale.

Viktima, Q.L., 37 vjeç, banor i lagjes nr 4, është vetëhedhur nga kati i 5-të dhe ka gjetur vdekjen., tha sot policia në lidhje me flijimin që ka ndodhur dje.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës së Parë Durrës.