Akisdent i rëndë, përplasen tre makina në Vorë

227
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, konkretisht në Vorë.
Raportohet se janë përplasur tre makina, por ende nuk ka të dhëna për të plagosur edhe pse në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe autoambulanca.