Përplasja mes Ramës dhe Metës, ja si e sheh rrjeti përfundimin e saj

290

Ndërkohë që gjakrat janë nxehur për shkak të ngjarjeve të fundit politike ku me ç’dekretimin e dekretit për zgjedhjet e 30 Qershorit nga Meta eshte hapur një debat krejt tjetër në politikën shqiptqare, postimet në rrjet nuk kanë të ndalur.

Në videon e mëposhtme janë montuar portretet e Edi Ramës dhe Ilir Metës në një përballje për “jetë a vdekje”, ku personazhi i montuar si Rama kërcëllen shpatën ndërkohë që personazhi i montuar si Meta i cili mban në duar një litar, xjerr pistoletën dhe e qëllon.

Zgjedhjet me 30 Qershor dhe pik…. se lun Topi Naten e Mirë

Gepostet von Dashi Cara am Samstag, 8. Juni 2019