VIDEO/ Mos i humbisni, pamjet fantastike, Tirana nën pushtetin e rrufeve dhe vetetimave…

350

Këto janë  dy VIDEO me pamjet mahnitëse të vetetimave dhe rrufeve të një natë më parë në Tiranë.

Shijoni pamjet e filmuara pas menatës së sotme nga rruga Komuna e Parisit.